021-22222711 info@pdnco.ir

وبلاگ شرکت

وبلاگ شرکت

معرفی برند‌های تولید کننده‌ای که تا آخر سال 2019 اندروید 10 را برای گوشی‌های هوشمند خود منتشر می‌کنند. گوگل به تازگی فهرستی از شرکت‌های تولیدکننده موبایل را که قرار است آپدیت اندروید ۱۰ را تا پیش از پایان سال جاری میلادی برای دستگاه‌ها و کاربران خود منتشر کنند


انقلاب تکنولوژی جدید سامسونگ با به سخن آوردن تصاویر این تحقیق مفاهیم ضمنی تکان‌دهنده‌ای دارد. به کمک این ابزار، تنها یک عکس از یک فرد (که امروزه به آسانی برای بیشتر افراد قابل دستیابی هستند) برای خلق ویدئویی از وی در حال حرف زدن نیازی خواهد بود.


پایان راه سیستم عامل اندروید آمار و ارقام نشان داده‌اند که تغییر در وضع موجود سیستم‌عامل‌های تلفن‌های همراه هوشمند زودتر ازآنچه متخصصان تصور می‌کردند به وقوع خواهد پیوست.


فناوری جدید اینترنت 5G در گلکسی S10 بزرگترین شرکت مخابراتی در کره جنوبی اعلام کرد که گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ سامسونگ موفق شد به اینترنت 5G با سرعت ۲.۶ گیگابایت متصل شود.


ایده ی خلاقانه ی ساعت هوشمند با استفاده از قابلیت جدید نسل جدید گوشی های تاشو محصول جدید شرکت سامسونگ برای مجذوب مشتریان با ارائه ی نسال جدید گوشی های تاشو و قابلیت استفاده به عنوان ساعت هوشمند