021-22222711 info@pdnco.ir

رهگیری محموله

رهگیری محموله

سرقت محموله‌های با ارزش در زمان جابجایی از یک مکان به مکان دیگر، اهمیت ردیابی و نظارت بر محموله در زمان حمل­و­نقل را برای صاحبان کسب‌وکار نمایان می‌سازد. با گسترش فناوری در زمینه نظارت بر وسایل نقلیه در سطح جاده­ها، علاوه بر سهولت در حوزه رهگیری محموله، خسارات مالی وارده ناشی از سرقت محموله کاهش می­یابد. فرآیند ردیابی محموله با بهره­گیری از سیستم­های مکانیزه مبتنی بر زیرساخت‌های فنی مورد استفاده در این حوزه نظیر دستگاه پلمپ الکترونیکی، برای سازمان‌های فعال در شبکه حمل‌ونقل کالاهای با ارزش زیاد، دارای اهمیت فراوانی است. 

با بررسی­های صورت گرفته در بسیاری از ارگان‌ها و سازمان‌های مربوطه، سیستمی به منظور ردیابی وسیله نقلیه حامل محموله وجود ندارد؛ بنابراین در صورت سرقت کانتینر و اتصال آن بر روی کشنده غیرمجاز، امکان ردیابی کانتینر حامل محموله غیر ممکن خواهد بود.

ارائه راهکارهای مناسب،علمی و تخصصی که پس از صرف مطالعات و تحقیق تیم مربوطه با هدف طراحی و توسعه سامانه مدیریت و نظارت بر عملکرد حمل­­ونقل محموله‌‌ها و رفع مشکلات موجود در رهگیری محموله، در سطح سازمان‌ها و مجاری مورد نیاز ارائه و پیاده‌سازی خواهد شد.