021-22222711 info@pdnco.ir

رهگیری-محموله

رهگیری-محموله

سرقت محموله‌های با ارزش در زمان جابجایی از یک مکان به مکان دیگر، اهمیت ردیابی و نظارت بر محموله در زمان حمل­و­نقل را برای صاحبان کسب‌وکار نمایان می‌سازد. با گسترش فناوری در زمینه نظارت بر وسایل نقلیه در سطح جاده­ها، علاوه بر سهولت در حوزه رهگیری محموله، خسارات مالی وارده ناشی از سرقت محموله کاهش می­یابد. فرآیند ردیابی محموله با بهره­گیری از سیستم­های مکانیزه مبتنی بر زیرساخت‌های فنی مورد استفاده در این حوزه نظیر دستگاه پلمپ الکترونیکی، برای سازمان‌های فعال در شبکه حمل‌ونقل کالاهای با ارزش زیاد، دارای اهمیت فراوانی است. 

رهگیری-محموله

با بررسی­های صورت گرفته در بسیاری از ارگان‌ها و سازمان‌های مربوطه، سیستمی به منظور ردیابی وسیله نقلیه حامل محموله وجود ندارد؛ بنابراین در صورت سرقت کانتینر و اتصال آن بر روی کشنده غیرمجاز، امکان ردیابی کانتینر حامل محموله غیر ممکن خواهد بود.

ارائه راهکارهای مناسب،علمی و تخصصی که پس از صرف مطالعات و تحقیق تیم مربوطه با هدف طراحی و توسعه سامانه مدیریت و نظارت بر عملکرد حمل­­ونقل محموله‌‌ها و رفع مشکلات موجود در رهگیری محموله، در سطح سازمان‌ها و مجاری مورد نیاز ارائه و پیاده‌سازی خواهد شد.