021-22222711 info@pdnco.ir

کنترل-تردد

کنترل-تردد

یکی از دغدغه­های فعالان حوزه حراست در سازمان‌ها، فراهم نمودن محیطی امن و تحت کنترل در مجموعه، بدون ایجاد محدودیت غیر متعارف است تا بتوانند دسترسی و تردد افراد و خودروها را کنترل و مدیریت نمایند. بهره­گیری از سامانه‌های کنترل دسترسی و کنترل تردد با استفاده از سخت­افزارها و نرم‌افزارهای مرتبط، سیاست­های مورد نظر را به­صورت مکانیزه اعمال نموده و از این طریق نسبت به تحقق اهداف کنترل تردد تا حد بسیار زیادی اطمینان می‌دهند. این سامانه‌ها می‌توانند سطح بسیار ناچیز تا سطح بسیار وسیعی از سازمان را پوشش دهند. به‌عنوان‌مثال مبادی ورودی پارکینگ‌های سازمان، ورودی بخش‌های مختلف و حتی دسترسی‌های کارمندان را به منابع مختلف کنترل نمایند.

کنترل تردد

با این وجود، شناخت درست وضع موجود حاکم بر سیستم کنترل دسترسی و کنترل تردد در سطح هر سازمان یا مجتمع شناخت مشکلات فعلی، گام مهمی در طراحی یک وضع مطلوب و همچنین گذار از وضع موجود به وضع مطلوب است .برای کسب این شناخت باید بتوان با یک دید سیستمی، روابط پیچیده میان عناصر سیستم کنترل تردد موجود در محدوده مورد نظر را تحلیل کرد. نهایتا با بررسی وضعیت فعلی و مطالعه روش‌ها و راهکارهای جدید میتوان به راهکاری مطمئن و پویا رسید.

شرکت پایانه‌های داده‌ای نوین با بهره گیری از تیم فنی و مجرب دارای تجربه‌های خوبی برای ارائه راهکار و خدمات مربوطه است که علاوه بر تجربه مناسب آمادگی ارائه راهکار مناسب به مشتریان و متقاضیان را دارا است.