021-22222711 info@pdnco.ir

وبلاگ شرکت

وبلاگ شرکت

داده کاوی در بازاریابی

توسط مهدی صادقی دلیر 1397/10/26 09:30:00 قبل از ظهر نوشته ها

داده کاوی در بازاریابی تعریف مفهوم داده کاوی تا کشف روابط پنهان حاصل از تراکنش،بررسی ،مشاهده ی رفتار مشتریان،مصاحبه و تحقیقات بازار و کاربرد این اطلاعات در بازاریابی جهت تدوین استراتژی درست بازاریابی


توسعه خدمات داده کاوی در پزشکی براساس گزارش وال‌استریت‌ژورنال، آمازون در حال توسعه‌ی سرویس نرم‌افزاری جدیدی است که وظیفه‌ی آن داده‌کاوی اطلاعات از پرونده‌های پزشکی بیماران مختلف است


تخفیف قابل توجه برای آیفون در پی کاهش میزان فروش در چین فروش کمتر از حد انتظار آیفون در چین منجر به کاهش درآمدهای اپل طی سه ماهه اخیر شد.


تنظیم فضای داخلی خودرو بر اساس احساسات راننده با هوش مصنوعی تصور کنید که خودرو شما احساسات شما را درک کند و بر اساس عواطف شما تنظیم شود. هوش مصنوعی عاطفی “Affectiva”، سیستمی است که می‎تواند حالات عاطفی راننده و مسافران را شناسایی کند.


صندلی هوشمند با قابلیت پارک خودکار پشت میز حرکت این صندلی به کمک چهار دوربین هوشمند که در دیوارهای اتاق نصب شده‌اند کنترل می‌شود و سپس از طریق شبکه بی‌سیم وای-فای تمامی این صندلی‌ها که در اتاق مستقر شده‌اند به راحتی می‌توانند به سمت جای اولیه خود حرکت کنند.