021-22222711 info@pdnco.ir

نسخه های جدید آیفون در سال 2018

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | نسخه های جدید آیفون در سال 2018

شرکت اپل در سال ۲۰۱۸ نیز سه نسخه آیفون روانه بازار خواهد کرد. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، این شرکت در نظر دارد در سال جاری میلادی 2 نسخه  با بهره‌گیری از نمایشگر LCD و یک نسخه با نمایشگر اولد راهی بازار کند؛ حال آنکه صفحه نمایش این گوشی‌های هوشمند در مقایسه با نسخه‌های عرضه‌شده در سال ۲۰۱۷ تغییراتی به خود خواهد دید و با سایزی بزرگ‌تر به نسبت گذشته راهی بازار خواهد شد.

 دو نسخه‌ی آیفون‌ مجهز به نمایشگر ال‌سی‌دی با سایز ۵.۸ و ۶.۱ اینچی راهی بازار خواهد شد و آیفون مجهز به نمایشگر اولد، سایز ۶.۴ تا ۶.۵ اینچی خواهد داشت. در ابتدا اپل تمایل داشته دو نسخه‌ی آیفون اولد به همراه یک نسخه‌ی آیفون ال‌سی‌دی راهی بازار کند؛ حال آنکه این کمپانی تغییر سیاست داده و باز هم برای عرضه‌ی دو آیفون ال‌سی‌دی به همراه یک آیفون اولد برنامه‌ریزی کرده است.

اطلاعات ارائه‌شده نشان از این دارد که هر سه نسخه‌ی آیفون‌ ۲۰۱۸ اپل از ویژگی‌های نظیر شارژ بدون سیم و قابلیت شناسایی چهره به‌صورت سه‌بعدی بهره خواهند برد. شنیده‌ها نشان از این دارند که اپل هنوز در خصوص عرضه‌ی دو نسخه‌ی آیفون اولد و یک آیفون ال‌سی‌دی یا دو نسخه‌ی ال‌سی‌دی و یک نسخه‌ی اولد تصمیم نهایی را نگرفته است.

پیش از این خبرهایی منتشر شده بود که نشان‌ از به‌کارگیری ال‌سی‌دی ساخت ژاپن دیسپلی برای آیفون ۶.۱ اینچی اپل داشت. این ال‌سی‌دی قابلیت کاهش حاشیه‌های گوشی تا ۰.۵ میلی‌متر را در اختیار اپل قرار می‌دهد؛ از این‌رو این کمپانی می‌تواند با وجود استفاده از نمایشگر ال‌سی‌دی، حاشیه‌ی نمایشگرش را کاهش دهد.

یکی دیگر از اخبار منتشرشده در رابطه با اپل گویای فعالیت‌های این کمپانی برای عرضه‌ی نسخه‌ای میان‌رده از آیفون است. گوشی میان‌رده‌ی جدید اپل احتمالا آیفون SE خواهد بود که از ویژگی‌هایی نظیر شارژ بی‌سیم بهره می‌برد و طی ماه می یا ژوئن راهی بازار خواهد شد.مطالب مرتبط