021-22222711 info@pdnco.ir

عرضه ی احتمالی ایر پاور در سال 2019

به نظر می رسد اپل مشکلات ایر پاور را حل کرده و این محصول به زودی عرضه خواهد شد.

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | عرضه ی احتمالی ایر پاور در سال 2019

با پایان سال 2018 وعده ی شرکت اپل در خصوص عرضه ی ایرپاور بدون نتیجه باقی ماند و هنوز این دستگاه در اختیار کاربران قرار نگرفته است.شرکت اپل در قبال ارائه ی این محصول سکوت کرده و این سکوت،خوشایند متقاضیان نیست.با این همه خبرهای تازه ای از عرضه ی این محصول به گوش می‌رسد.

خبرهای به گوش رسیده از طرف توسعه دهندگان حاکی از این است که شرکت اپل مشکلات مربوط به ایر پاور را برطرف کرده است.اگر با ایر پاور آشنایی ندارید بهتر است بدانید که ایمن محصول،یک دستگاه شارژ بی سیم بوده که که شرکت اپل زمان زیادی را برای رفع مشکلات آن اختصاص داده است.

 مشکل ایرپاور از شارژ بسیار سریع آن نشات می‌گیرد. سرعت بالای شارژ موجب می‌شود که دستگاه‌ اپل به شدت داغ شود و به همین خاطر شرکت اپل تلاش کرد که این مسئله و مشکل را حل کند تا دستگاه کاربران با مشکل مواجه نشود.
اولین بار در سال 2017 بود که مشخص شد چنین دستگاهی قرار است به بازار عرضه شود.

 پس از مدتی مشخص گردید که عرضه ی این محصول به سال 2018 موکول گشتهاست.با فرا رسیدن سال 2018 محصولات مختلفی از خانواده ی بزرگ اپل وارد عرصه ی بازار گشتکه از جمله مهم ترین آن ها میتوان به اپل واچ جدید،آیفون های جدید و برند جدید آی‌پد پرو ipad pro اشاره کرد.ولی همچنان جای خالی ایرپاور در سبد کالاهای عرضه شده ی اپل خالی بود.

با این وجود اگر نظر توسعه دهندگان درست و دقیق باشد، می‌توان گفت که این مشکل ایر پاور حل شده و اپل موفق خواهد شد که در سال 2019، این محصول را به بازار عرضه کند.

 هنوز صحبتی در مورد قیمت این محصول مطرح نشده است، ولی شایعاتی در این مورد مطرح شده است که نشان می‌دهد قیمت ایرپاور حدود 150 دلار خواهد بود.
اگر چنین قیمتی درست باشد، اپل در رقابت قیمت‌ها به مشکل خواهد خورد؛ چون این قیمت واقعا بالاست.

منبع:ایتنامطالب مرتبط