021-22222711 info@pdnco.ir

اپل 10 میلیارد دلار برای ساخت مرکز داده ایالات متحده طی پنج سال آینده صرف خواهد کرد.

طرح سرمایه گذاری شامل گسترش چهار فضای موجود و ساخت فضای جدید در ایالت آویو است.

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | اپل 10 میلیارد دلار برای ساخت مرکز داده ایالات متحده طی پنج سال آینده صرف خواهد کرد.

اپل روز پنج شنبه اعلام کرد که قصد دارد 10 میلیارد دلار در ساخت مرکز داده ایالات متحده در پنج سال آینده سرمایه گذاری کند.

انتظار می رود 4.5 میلیارد دلار از این مبلغ سالانه و آن دیگر در سال های دیگر صرف شود. شركت طرح را به عنوان بخشی از سرمایه گذاری وسیع تر در گسترش كاركنان و امکانات در سراسر ایالات متحده توضیح می دهد.

apple

طرح گسترده تر شامل یک پردیس جدید 133 متری در آستین و تگزاس است. انتظار می رود که در نهایت فضای کافی برای 15000 نفر از کارمندان ایجاد شود و اپل را بزرگترین کارفرمای خصوصی در شهر کند کند.سرعت گذاری اعلام شده مرکز داده های اپل شامل پروژه های در حال توسعه، در حال انجام در منطقه مرکز داده های شرکت در شهر میدن، کارولینای شمالی؛ ایالت مسیا، ایالت آریزونا؛ و شهراسپارکس در نوادا. این شرکت همچنین در بیانیه ای اعلام کرد: هزینه یک مرکز داده جدید در ایووا، جایی که آمادگی برای ساخت و ساز در حال انجام است، شامل می شود. علاوه بر سه مرکز داده اپل که در بالا ذکر شد، این شرکت دارای مراکز داده ها در نیوآرک، کالیفرنیا و پرینویل، اورگان و اجاره مکان های دیگر از سایر مراکز تجاری مرکز داده ها پرداخت می شود. این همچنین یک مرکز داده در دانمارک ساخته شده و برنامه های دیگری برای ایجاد یکی دیگر ایجاد شده است.
اپل علاوه بر گسترش پایگاه های کارمندان در آستین، اعلام کرد که قصد دارد بیش از 1000 کارمند در سیتل، سان دیگو و کالور سیتی اضافه کند. این شرکت همچنین قصد دارد "صدها شغل جدید" را در پیتسبورگ، نیویورک، بولدر، بوستون و پورتلند ایجاد کند.مطالب مرتبط