021-22222711 info@pdnco.ir

مایکروسافت احراز هویت بیومتریک FIDO2 را در آخرین آپدیت ویندوز قرار می دهد.

به روز رسانی جدید ویندوز 10 احراز هویت بیومتریک FIDO2 را به ارمغان آورده است.

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | مایکروسافت احراز هویت بیومتریک FIDO2  را در آخرین آپدیت  ویندوز قرار می دهد.

به روز رسانی جدید ویندوز 10 احراز هویت بیومتریک FIDO2 را به ارمغان آورده  است.

تیم توسعه ویندوز اکنون یک دکمه راه اندازی  صفحه شروع ویندوز بر روی صفحه قفل ویندوز راه اندازی کرده است. این به وضوح حرکتی است که هدف آن تشویق بیشتر کاربران به استفاده از پلت فرم امنیتی  برای استفاده از تشخیص چهره یا اسکن اثر انگشت ، در دستگاه های سازگاری که برای تأیید هویت کاربر طراحی شده اند می باشد.

fprint fido

به همین ترتیب، صفحه محافظت حساب کاربری در برنامه امنیتی ویندوز نیز ارتقا داده شده است تا کاربران به منظور ارتقاء امنیت خود اقدامات خاصی انجام دهند، از جمله مواردی مانند تنظیم Windows Hello و قفل نزدیک بودن گوشی هوشمند مبتنی بر بلوتوث به نام Lock Dynamic Lock .

شاید مهمتر از همه، کاربران ویندوز 10 اکنون می توانند از Windows Hello یا یک کلید امنیتی برای ورود به خدمات آنلاین مایکروسافت مانند OneDrive و فروشگاه مایکروسافت استفاده کنند. این جدیدترین نشانه پشتیبانی از استاندارد FIDO2 است که برای حمایت گسترده از تأیید اعتبار پس از گذرواژه بر اساس بیومتریک و کلید های امنیتی در وب است، چرا که مایکروسافت در تابستان امسال اعلام کرد که تأیید هویت FIDO2 در build 17723 مرورگر egfe اکنون پشتیبانی FIDO2 حتی برجسته تر است و مایکروسافت حتی سخت تر کار می کند تا کاربران ویندوز را مجبور به پذیرفتن windows hello کند. این امر می تواند منجر به دستیابی بسیاری از کاربران نهایی بیشتر به تصویب احراز هویت بیومتریک و هکرها را برای هک پسوردها نا امید کند.

منبع:شناسا