021-22222711 info@pdnco.ir

هفتاد درصد کسب و کارها تا سال ۲۰۲۲ به احراز هویت بیومتریک روی خواهند آورد

آینده احراز هویت بیومتریک خواهد بود

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | هفتاد درصد کسب و کارها تا سال ۲۰۲۲ به احراز هویت بیومتریک روی خواهند آورد

 آیا سازمان شما برای انقلاب صنعتی جدید آماده است؟ از آنجایی که کسب و کارهای بیشتری هر روز به این زمینه روی می‌آورند در سه سال بعد ما شاهد رشد انفجاری در احراز هویت بیومتریک خواهیم بود. به زودی اکثریت قریب به اتفاق با اثر انگشت به محل کار خود دسترسی خواهند داشت،به همین روش نیز خرید می کنند ،پیام می دهند و.... .

احراز هویت بیومتریک

 واحد تحلیل کسب و کار گارتنر پیش بینی می کند تا سال ۲۰۲۲ ،۷۰ % سازمان ها در حال استفاده حالتی از احراز هویت بیومتریک خواهند بود. این یک افزایش است که از کمتر از ۵ درصد در سال ۲۰۱۸ به این رقم می رسد.آنت آلان معاون پژوهشی گارتنر این روند را بدین شرح توضیح می‌دهد که کسب‌و‌کارها به دنبال تعادل اعتماد و مسئولیت در مقابل هزینه کل مالکیت می باشند. وی همچنین اضافه می‌کند مهاجرت ادامه دارد برنامه ها به موبایل ها و محیط های ابری نیز این روند را سرعت می بخشد. از آنجایی که هزینه تجهیزات احراز هویت بیومتریک پایین می آید کسب و کارهای بیشتری آن را به عنوان راه حل خود در نظر می گیرند.وی هشدار می دهد و‌کارها باید دقت کنند که کدام نوع احراز هویت بیومتریک را انتخاب می‌کنند.برای به حداقل رساندن تقلب و جاسوسی تست زنده احراز هویت ضروری می باشد.

منبع: شناسامطالب مرتبط