021-22222711 info@pdnco.ir

دستیار گوگل به زبان عربی و به عربستان هم وارد شد اما خبری از ایران نیست!

دستیار گوگل باز هم به ایران نرسید!

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | دستیار گوگل به زبان عربی و به عربستان هم وارد شد اما خبری از ایران نیست!

کشورهای بسیاری وجود دارند که هنوز به دستیار هوشمند گوگل، یعنی گوگل اسیستنت دسترسی ندارند. در DNI Summit که در آمستردام هلند برگزار شد، این شرکت اعلام کرده که در سال جاری دستیار هوشمند خود را در ۳۸ کشور دیگر عرضه خواهد کرد. با اضافه شدن این لیست، تعداد کشورهایی که از گوگل اسیستنت پشتیبانی می‌کنند به ۵۲ عدد می رسد.

کشورهای دریافت کننده این فناوری شامل روسیه، هلند، سوئد، ایتالیا، عربستان سعودی و… می‌شود (ایران نه!). علاوه بر کشورهای بیشتر، دستیار گوگل به هفده زبان دیگر نیز تجهیز خواهد شد. از جمله این زبان‌ها می توان به عربی، روسی، ، ایتالیایی و هلندی اشاره کرد.

در حال حاضر این دستیار هوشمند به زبان‌های انگلیسی،آلمانی، فرانسوی، ، ایتالیایی، ژاپنی، کره‌ای، اسپانیایی و پرتغالی صحبت می‌کند و در کشورهای کانادا، فرانسه، استرالیاريالآلمان، ژاپن، بریتانیا و آمریکا عرضه شده است. زبان مشخصی برای عرضه گوگل اسیستنت در کشورهای یاد شده و تجهیز آن به زبان های جدید ذکر نشده است. مطالب مرتبط