021-22222711 info@pdnco.ir

گوگل تبلیغات ارزهای دیجیتالی را ممنوع کرد

گوگل تبلیغات ارزهای دیجیتالی را ممنوع کرد

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | گوگل تبلیغات ارزهای دیجیتالی را ممنوع کرد

یکی از موضوعاتی که این روزها در دنیای دیجیتال بسیار مطرح می باشد، بحث ارزهای دیجیتالی است. ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین و اتریوم این روزها باعث شده است که افراد بسیاری به آن ها روی بیاورند و برخی از افراد معروف نیز در این عرصه فعالیت دارند اما بر اساس اخباری که امروز از سوی کمپانی گوگل انتشار یافت، اعلام کرد که از ابتدای ژوئن سال ۲۰۱۸ میلادی (۱۱ خرداد ۹۷)، هر گونه تبلیغات مربوط به ارزهای دیجیتالی و تبلیغات مرتبط با این ارزها در گوگل ممنوع خواهد شد.

گویا سیاست های جدید گوگل به این صورت است که قصد دارد با هرگونه تبلیغات مرتبط با محصولات مالی غیر قابل کنترل همانند ارزهای دیجیتالی، گزینه های باینری Spread Betting‌ مالی را ممنوع نماید. این کمپانی در پی یک بیانیه جداگانه گفت که  در سال گذشته میلادی (۲۰۱۷) چیزی حدود ۳.۲ میلیارد تبلیغ را که با سیاست های تبلیغاتی این کمپانی متناقض بوده اند، حذف کرده است.

این تعداد تقریبا نزدیک به دو برابر تعداد تبلیغاتی است که در سال ۲۰۱۶ حذف شده است. در این خصوص مدیر تبلیغاتی پایای گوگل، اسکات اسپنسر گفت:

بهبود تجربه تبلیغات در سرتاسر وب، از طریق حذف تبلیغات مزاحم و حذف تبلیغات مضر همواره یکی از اولویت های این کمپانی خواهد بود.

باید به این نکته اشاره کنیم که فیس بوک نیز در ماه ژانویه سال جاری میلادی گفت که آگهی های مرتبط با محصولات مالی و تمامی سرویس های مبتنی بر ارزهای دیجیتالی و حتی پیشنهادی اولیه برای خرید ارزهای دیجیتالی را ممنوع خواهد نمود و این سیاست در تمامی پلتفرم های این شرکت همانند شبکه های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک و Audience Network‌ نیز صورت خواهد پذیرفت.مطالب مرتبط

نظرتان را ارسال کنید:

تصویر امنیتی