021-22222711 info@pdnco.ir

نبرد اپلیکیشن waze و google map در ماراتن مسیریابی

جدیدترین بروزرسانی گوگل مپس شامل اضافه شدن قابلیت های جدید مسیریابی

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | نبرد اپلیکیشن waze و google map در ماراتن مسیریابی

خبرهای منتشر شده از به روز رسانی اخیر گوگل مپس از اضافه شدن قابلیت های جدید به آن مشابه نرم افزار ویز waze خبر می‌دهد که آخرین آن ها،دریافت نوتیفیکشن برای آگاهی از اعلام محدودیت سرعت در رانندگی و اطلاع از نزدیک شدن به دوربین های سرعت‌ سنج پلیس است میباشد.

اگر تا به حال از اپلیکیشن ویز waze استفاده نکرده اید باید بدانید که این اپلیکیشن یک مسیریاب مبتنی بر جمع‌سپاری است که می‌تواند اطلاعات وجود دوربین سرعت‌سنج در مسیر جاده ها،تصادفات در مسیر،ساخت و ساز و اتفاقات دیگر را به صورت لحظه به لحظه اطلاع دهد.این اپلیکیشن تا امروز برای بسیاری از اپلیکیشن ها الهام بخش بوده است.

اخیرا در سایت ردیت اسکرین شاتی منتشر شده که خبر از اضافه شدن یکی دیگر از قابلیت های مهم ویز به گوگل مپ می‌دهد.این تصویر باعث ایجاد گمانه های مبنی بر تعطیلی اپلیکیشن ویز در بین کاربران این اپلیکیشن شده است.

به گزارش BRG،از این پس میتوانید در حین مسیریابی گوگل مپس،وقوع تصادفات یا وجود دوربین های سرعت سنج را با علامت + مشابه اپلیکیشن waze به دیگر هم مسیرهایتان اطلاع رسانی کنید.گزارش دهی توسط گوگل مپس هم برای راننده و هم برای مسافر امکان پذیر میباشد اما گوگل مپس به رانندگان توصیه میکند برای ایمنی بیشتر تا رسیدن به یک نقطه ی ساکن از این کار صرف نظر کند.
هر چند در نوامبر سال گذشته تعداد کمی از کاربران گوگل مپس از وجود این گزینه در اپلیکیشن خبر داده بودند اما با توجه به موارد گفته شده قرار است این قابلیت برای تعدا بیشتری از کاربران گوگل مپس ارائه شود.
باید توجه داشت از میان قابلیت های اضافه شده ی مشابه ویز به گوگل مپس تنها مسیریابی با شخصی سازی صدا به گوگل مپس اضافه نشده و این میتواند نشانه این باشد که بروز رسانی گوگل مپس تحدید جدی برای حذف اپلیکیشن ویز waze میباشد.اما تا به امروز تمام وارد در حد گمانه می‌‌باشد.آخرین نسخه های پایدار و بتای گوگل مپس را میتوانید همین حالا از وبسایت APKMirror دانلود کنید.
منبع:دیجیاتو