021-22222711 info@pdnco.ir

یک راهکار مناسب ذخیره سازی برای کاربران Mac

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | یک راهکار مناسب ذخیره سازی برای کاربران Mac

دستگاه مک شما همیشه همراهتان است؛ در هنگامی که فایلی را با دوستان و همکارتان به اشتراک می گذارید،یا وقتی در حال تماشا و پخش آنلاین عکس، ویدئو و موزیک هستید، حتی هنگامی که از فایل هایتان بکاپ می گیرید. ذخیره ساز تحت شبکه Qnapچیزی بیش از یک هاب ذخیره سازی مرکزی است. ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ دارای سیستم عالم منحصربفرد QTS 4.3 است و با کاربری ساده امکان شخصی سازی سرور را با طیف جامع و وسیعی از راهکارها، شامل فایل منیجر توانمند، بکاپ منیجر، مرکز مالتی مدیا و غیره، میسر می سازد. تمام این امکانات بدون نیاز به دانش پیچیده ای از فناوری اطلاعات در دسترس شماست. یک QNAP NAS می تواند بطور شگفت انگیزی زندگی شما را ساده تر کند .

ذخیره ساز با اتصال مستقیم به سرور (DAS) به هرگونه دستگاه ذخیره سازی 'گفته می‌شود که از طریق کابل USB، FireWire یا Thunderbolt مستقیماً به کامپیوتر متصل می شود. این دستگاه ها غالباً مقرون به صرفه هستند ولی با محدودیت های متعددی همراه است. DAS به شما اجازه نمی دهد به راحتی از راه دور به فایل هایتان دسترسی داشته باشید، بازیابی دیتا را کند و سخت می سازد، همچنین ابزاری ناکارآمد برای اشتراک گذاری و همزمان سازی است.


نسل جدید ذخیره سازی دیتا (DAS)

ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) یک سیستم ذخیره سازی مرکزی با هارددرایوهای متعدد است که بطور دائمی به شبکه متصل است. دستگاه QNAP NAS یک سرور خانگی قابل شخصی سازی است، همراه با گستره جامعی از راهکارها شامل فایل منیجر بسیار کارآمد، بکاپ منیجر، دانلود منیجر، تنظیمات دسترسی، مرکز مالتی مدیا، وب سرور، سیستم نظارت تصویری، یک مرکز مجازی سازی، یک مرکز طبقه بندی و...

سیستم عامل قدرتمند QTS NAS OS

نسخه هوشمند QTS بطور ویژه برای پشتیبانی از گردش کار طراحی شده است. QTS بر اساس نیازهای کاربر طراحی شده و به کاربر این اجازه را می دهد که از هر مکانی و در هر زمانی به سیستم دسترسی داشته باشد. QTS به سادگی برای برآورده ساختن تمامی نیازهای کاربر در زمینه ذخیره سازی، مدیریت، بکاپ گیری، مجازی سازی، مالتی مدیا و نظارت تصویری طراحی شده است. با QNAP App Center، استفاده از اپلیکیشن های قدرتمند تجاری و سرگرمی بسیار ساده خواهد بود.

 mac

منبع: www.pars-e.comمطالب مرتبط