021-22222711 info@pdnco.ir

Microsoft Edge وارد آیپد شد

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | Microsoft Edge وارد آیپد شد

از زمانی که مرورگر مایکروسافت  edgeبرای سیستم‌عامل iOS‌ منتشر شده، تاکنون این مرورگر با آیفون‌ ۱۰ و آی پد‌ها سازگاری نداشته است.

به گفته مسئولین فنی مربوطه، در ماه فوریه نسخه‌ی پیش‌نمایش در برای این دستگاه‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت و پس از دریافت بازخورد‌های مناسب، نسخه‌ی نهایی برای عموم کاربران منتشر خواهد شد.

البته کاربران آیپد تا پیش از این نیز امکان استفاده از مرورگر مایکروسافت اج را داشته‌اند اما، مشکلِ اصلی بهینه‌نبودن این اپلیکیشن برای نسبت تصویر تبلت‌های اپل است. در واقع اپل به تمام کاربران آیپد اجازه می‌دهد تا اپلیکیشن‌های مختص به آیفون را از طریق بزرگ‌نمایی تصویر اجرا کنند. هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت در کنار تغییر مقیاس تصویر، قصد افزودن ویژگی خاصی را دارد یا خیر اما، باتوجه به این موضوع که ردموندی‌ها از اوایل آغاز پروژه‌ی ساخت مایکروسافت اج که پیش‌تر با نام پروژه اسپارتان شناخته می‌شد، بر قابلیت‌های قلم‌ این مرورگر تأکید داشتند، این احتمال وجود دارد که آیپد پرو نیز از ویژگی‌های مربوط به قلم بهره‌مند شود. با این حال برای مشخص‌شدن این موضوع، به‌نظر می‌رسد که باید تا ماه آینده صبر کنیم.

 



مطالب مرتبط

نظرتان را ارسال کنید:

تصویر امنیتی