021-22222711 info@pdnco.ir

بانک ملی استرالیا به وسیله احراز هویت بیومتریک از وقوع تقلب جلوگیری می کند

بانک ملی استرالیا در حال بررسی است که چطور با استفاده از فناوری بیومتریک از مشتریان در برابر روش های جدید جرایم مالی محافظت کند.

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | بانک ملی استرالیا به وسیله احراز هویت بیومتریک از وقوع تقلب جلوگیری می کند

 بانک ملی استرالیا در حال بررسی است که چطور با استفاده از فناوری بیومتریک از مشتریان در برابر روش های جدید جرایم مالی محافظت کند.

 بانک ملی استرالیا با دو شرکت در زمینه هوش مصنوعی و احراز هویت بیومتریک مذاکراتی داشته و در حال تست یک سیستم برای تشخیص فعالیت های مشکوک هستند. پیشتر بانک های مختلفی در آمریکای جنوبی قراردادهایی برای جلوگیری از وقوع تقلب با این شرکت ها بسته بودند. بر اساس گزارشات شرکت هوش مصنوعی اسپارک به یک توافق با بانک ملی استرالیا نزدیک است.  این بانک توسعه هوش‌مصنوعی، داده کاوی و فناوری بیومتریک را جهت مدرن کردن سیستم های خود در نظر گرفته است .کمیسیون بانکداری استرالیا از بانک‌های بزرگ این کشور برای سیستم های ضعیف برای کشف تقلب شدیداً انتقاد کرده است. شرکت ارائه دهنده خدمات بیومتریک پیشنهادی جهت جلوگیری از سرقت هویت، پولشویی و سایر جرایم مالی ارائه داده است. مدیر ارشد خدمات بانک ملی استرالیا می گوید:

“ما الگوریتمی طراحی کردیم که پیچیده ترین سیستم مدیریت دسترسی است چون موضوع این است که یک مشتری چگونه رفتار می کند” او می گوید سیستم تشخیص هویت تشخیص می دهد شما چگونه از موبایل تان استفاده می کنید با دست راست با گوشی کار میکنید یا دست چپ رفتار شما را برای پرداخت چک می کند و اگر کسی بخواهد از هویت شما استفاده کند سیستم متوجه میشود. وی ادامه می‌دهد: با ساخت سیستم های بزرگ میتوان تراکنش‌ها را برای جلوگیری از جرایم مالی رصد کرد.

منبع: shenasasso.irمطالب مرتبط