021-22222711 info@pdnco.ir

آزمایشگاه های ناک ناک خدمات احراز هویت بیومتریک را برای مشتریان سافت بانک به ارمغان می آورد.

احراز هویت بیومتریک تویط nok nok labs به soft bank رسید

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | آزمایشگاه های ناک ناک  خدمات احراز هویت بیومتریک را برای مشتریان سافت بانک به ارمغان می آورد.

آزمایشگاه های  ناک ناک  تایید هویت بیومتریک را برای مشتریان سافت بانک به ارمغان می آورد  آزمایشگاه های ناک ناک تجهیزات قوی احراز هیپویت بیومتریک را به مشتریان سافت بانک که یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی ژاپن است  ارائه می‌دهد.

 .احراز هویت بیومتریک  از طریق نرم افزار موبایل My SoftBank Plus بخ مشتریان ارائه می‌شود. برای کاربران هر دو دستگاه Android و iOS، برنامه اکنون میتواند سنسورهای بیومتریک خود را برای ورود به سیستم استفاده کند.

 

این ادغام می تواند تأثیر قابل توجهی بر امنیت بسیاری از کاربران داشته باشد، به طوری که آزمایشگاه های ناک ناک اعلام کرده است که سافت بانک دارای بیش از 10 میلیون مشترک تلفن همراه است. مدیر عامل آزمایشگاه های ناک ناک فیلیپ دانکلبرگر بر برتر بودن تأیید اعتبار بیومتریک بر مکانیزم های امنیتی سنتی تأکید کرد. او گفت: "ما دیگر نمی توانیم به رمزهای عبور برای معاملات مالی و دیگر معاملاتمان اعتماد کنیم زیرا آنها ضعیف، قابل فراموش شدن و به راحتی قابل هک شدن هستند." "ما از تصمیم سافت بانک برای انتخاب پلت فرم تأیید هویت  استاندارد ما  برای میلیونها مشتری خود بسیار خوشحال هستیم."این توسعه پس از آن است که آزمایشگاه های ناک ناک  در ماه سپتامبر سال گذشته گواهینامه FIDO2 برای S3 Authentication Suite خود را به دست آورده است که نشان دهنده امنیت و ظرفیت آن برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران است.مطالب مرتبط