021-22222711 info@pdnco.ir

با ویندوزفون خداحافظی کنید

موجودی تمامی گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل ویندوز فون در مایکروسافت استور به اتمام رسید.

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | با ویندوزفون خداحافظی کنید

از آنجایی که چندی پیش امیدها به پیشرفت و توسعه سیستم عامل ویندوز برای گوشی‌های هوشمند ناامید شد و از بین رفت، حالا با باز کردن سایت فروشگاه مایکروسافت متوجه می‌شوید که موجودی تمامی گوشی‌های هوشمند ویندوزی این شرکت تمام شده است.

این روزها که تنها دو سیستم عامل ios و اندروید  در گوشی‌های هوشمند هستند که به شدت باهم به رقابتی تنگاتنگ پرداخته‌اند و بازار گوشی‌های هوشمند را به طور تمام در اختیار خود قرار دارند، دیگر سیستم عامل ویندوز فون که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده می‌شد، شانسی برای حضور پررنگ و موفقیت آمیز نخواهد داشت.

تازه‌ترین گزارش‌ها حاکی است که موجودی تمام گوشی‌های هوشمندی که از سیستم عامل ویندوز فون پشتیبانی می‌کردند، در فروشگاه اینترنتی مایکروسافت استور به پایان رسیده است. با این حساب، علاوه بر عدم تولید گوشی‌های جدید ویندوز فون، دیگر حتی مدل‌های قبلی این دسته از گوشی‌ها را نیز در این فروشگاه نخواهید دید.

بر این اساس، این بدان معناست که مایکروسافت نیز پایان عمر گوشی‌های ویندوزی را پذیرفته است و بدین ترتیب وضعیت تمامی دستگاه‌های فروشگاه مایکروسافت را «ناموجود» اعلام کرده . گوشی‌های متعددی از نوکیا ، آلکاتل و اچ پی از جمله دستگاه‌های بودند که روزگاری توجه زیادی از کاربران را جلب می‌کردند اما هم‌اکنون دیگر هیچ حرفی برای گفتن ندارند.مطالب مرتبط

نظرتان را ارسال کنید:

تصویر امنیتی