021-22222711 info@pdnco.ir

بازگشت دوباره ی موتورولا Razar v3 با ظاهری متفاوت

محصول جدید موتورولا به نام پتنتی با ظاهری متفاوت

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | بازگشت دوباره ی موتورولا Razar v3 با ظاهری متفاوت

اخبار به دست آمده از دنیای پر رمز و راز گوشی های هوشمند خبر از عرضه‌ی گوشی هوشمند جدیدی با نام پتنتی patent با ظاهری متفاوت ونوستالژیک دارد.این محصول جدید که حق امتیاز آن توسط سازمان جهانی مالکیت فکری به شرکت موتورولا اعطا شده،برگرفته از مدل های تاشو و قدیمی این شرکت البته با طراحی متفاوت تر و زیباتر می‌باشد.

با توجه خبرهای دریافتی گفته می‌شود کمپانی موتورولا قصد دارد سری محبوب RAZR را بار دیگر در بین کاربران زنده کند، والبته احتمالاً این بار شاهد یک گوشی هوشمند تاشو با قیمتی در حدود 1500 دلار خواهیم بود. تصاویری منتشر شده از گوشی هوشمند پتنت نشان از احتمال طراحی آن و ورود به عرصه ی تکنولوژی گوشی های هوشمند دارد.

 

بنا بر گمانه زنی ها موتورولا RAZR 2019 در ماه آتی میلادی معرفی می شود اما هنوز سخنی از زمان رونمایی از این گوشی صحبتی به میان نیامده است. گفته شده که موبایل تاشو موتورولا احتمالاً در تعداد محدود 200 هزار عددی تولید و به طور خاص برای اپراتور مخابراتی ورایزن و با قیمت 1500 دلار عرضه خواهد شد.

نمایشگر ظاهراً از نوع تاشوی OLED است و طراحی کلی گوشی هم بسیار مشابه با سری های قدیمی RAZR به نظر می رسد. در بالای موبایل یک بریدگی نمایشگر به چشم می خورد که تقریباً طرحی مشابه با آیفون 10 دارد. ظاهراً این بخش، اسپیکر گوشی را در خود جای داده است. در بخش پشتی گوشی، دوربین دوگانه به همراه یک نمایشگر کوچک مشابه با مدل RAZR V3 قدیمی دیده می شود و ظاهراً این گوشی در حالت بسته اندازه جمع و جوری خواهد داشت.

منبع:دیجیاتو


 مطالب مرتبط