021-22222711 info@pdnco.ir

ایده ی خلاقانه ی ساعت هوشمند با استفاده از قابلیت جدید نسل جدید گوشی های تاشو

محصول جدید شرکت سامسونگ برای مجذوب کردن مشتریان با قابلیت خم شدن و استفاده به عنوان ساعت هوشمند

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | ایده ی خلاقانه ی ساعت هوشمند با استفاده از قابلیت جدید نسل جدید گوشی های تاشو

از آنجایی که سامسونگ از نخستین شرکت هایی است که موفق به تولید نسخه تجاری از گوشی های تاشو شد و دستاورد خود در این زمینه را با نام گلکسی فولد در جریان MWC 2019 به نمایش گذاشت. حالا به نظر می رسد که این شرکت قصد ماجراجویی های تازه ای را با کمک نمایشگرهای تاشو خود دارد چراکه جزئیات مربوط به طرح مفهومی گوشی منعطف سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده است.

طرح جدیدی سامسونگ از نمایشگری منعطف پرده بر می‌دارد که با قرارگیری به دور مچ از آن را به عنوان تلفن و ساعت هوشمند استفاده می‌شود.
جزئیات پتنت مربوط به گوشی منعطف سامسونگ که سال گذشته تسلیم اداره جهانی حقوق معنوی شده چند روز پیش منتشر شده است و همانطور که در بالا اشاره کردیم در آن به موبایلی اشاره شده که نمایشگری کشیده دارد و می توان آن را در یک جهت خم کرد.
براساس جزئیات ذکر شده در این اسناد، هر دو طرف گوشی منعطف سامسونگ به تعدادی آهنربا مجهز شده اند که یکدیگری را جذب می کنند و به گوشی کمک می کنند که وقتی رول می شود شکل خود را حفظ نماید. همانطور که در تصاویر می بینید سامسونگ فضایی را در بخش پایینی بدنه این موبایل در نظر گرفته که ظاهرا پورت شارژ دستگاه را در خود جای خواهد داد.

در مورد المان های طراحی هم باید بگوییم این دستگاه دربرگیرنده قفلی برای جلوگیری از رول شدن خودکار و ناخواسته دستگاه بعد از درآوردن می‌باشد. در اسناد مربوط به پتنت گوشی منعطف سامسونگ نوار لغزنده باریکی در بخش پشتی دستگاه دیده می شود که می توان تنها با یک انگشت با آن کار کرد. تنها کافیست این نوار لغزنده را فشار دهید تا از گوشی در حالت باز شده استفاده نمایید و نگران رول شدن آن هم نباشید.در عین حال بخش پشتی گوشی منعطف سامسونگ را نوعی صفحه فولادی منعطف پوشانده و تعدادی لولای کوچک هم در سراسر بدنه اش به چشم می خورد که قابلیت رول شدن را برای آن به ارمغان خواهند آورد

منبع:دیجیاتومطالب مرتبط