021-22222711 info@pdnco.ir

واتس اپ مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی را افزایش داد

واتس اپ مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی را افزایش داد

شرکت پایانه های داده ای نوین - خدمات انفورماتیک، سخت افزار و نرم افزار | واتس اپ مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی را افزایش داد

چندی پیش حذف و پاک کردن پیام به واتس اپ whatsapp اضافه شد اما محدودیت زمانی یک روزه برای آن درنظر گرفته شد. اکنون گزارش شده این زمان افزایش پیدا کرده و کاربر می‌تواند کمی راحت‌تر پیغام‌هایشان را برای دیگران ارسال کنند.

این ویژگی در ابتدا تنها 1روز محدودیت زمانی داشت و هر کاربر پس از ارسال یک پیغام، ۲۴ ساعت زمان وقت داشت تا در صورت نیاز، مسیج خود را پاک کند. به تازگی توییتی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد محدودیت یک روزه برای پاک کردن پیغام ها بیشتر شده و به یک روز، ۱ ساعت، ۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه رسیده است.

با این روال هر کاربر می‌تواند طی مدت ۲۵ ساعت بعد از ارسال پیام‌ های خود اقدام به لغو و پاک کردن آنها کرده و از دیده‌ شدن پیامش توسط مخاطب یا مخاطبین در whatsapp جلوگیری کند. این مسئله بدین معنی است گه اگر یک ثانیه از این زمان بگذرد دیگر کاربر چاره‌ای جز پذیرفتن حقیقت ندارد چرا که دیگر راهی برای لغو و پاک کردن پیام های ارسالی در اپلیکیشن یاد شده وجود نخواهد داشت.

هنوز معلوم نشده که صاحبان این پیام رسان ( whatsapp)چه هدفی را دنبال می‌کنند. شاید این زمان اضافه برای کسانی در نظر گرفته شده که به اینترنت دسترسی ندارند و نمی‌ توانند بلافاصله در این زمینه‌ی مشخص اقدام کنند. البته در پایان توییت گفته شده آمده که اطلاعات و توضیحات بیشتری در این باره در راه خواهد بود و بهتر است تا آن زمان صبر نمود و اظهارنظری نکرد.

این روزها واتس آپ مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی را افزایش داد قابلیت‌ های جدید زیادی نظیر تماس های ویدیویی گروهی و استیکرها  را به برنامه‌ی خود اضافه کرده و به نظر می‌ رسد سازندگانش قصد دارند این اپ را به یک پیام‌ رسان بهتر تبدیل کنند.

پایانه‌های داده‌ای نوینمطالب مرتبط

نظرتان را ارسال کنید:

تصویر امنیتی